Baş Doktor Oyunları

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.4 MB
  • Version 2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma NetApps
Kızlarınızın el becerilerini geliştirmesini sağlamak istiyor iseniz Baş Doktor Oyunları oyununu mutlaka ona oynatmalısınız.

Kızlarınızın el becerilerini geliştirmesini sağlamak istiyor iseniz Baş Doktor Oyunları oyununu mutlaka ona oynatmalısınız.

Baş Doktor Oyunları oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza kolaylıkla yükleyerek kızlarınızın oldukça eğlenceli, aynı zamanda da eğitici mükemmel bir oyuna sahip olmalarını ve dilediği her an ve her yerde bu oyunu kolaylıkla oynayabilmesini sağlayabilirsiniz.

Baş Doktor Oyunları oyununda çocuklarınız çılgın bir beyin cerrahı olacak ve inanılmaz tedavi yöntemleri gerçekleştirecek. Kafasının üzerine kötü bir şekilde düşmüş olan hastasını ilk önce muayene edecek ve daha sonra da oyunun menüsündeki araç - gereçleri ve ilaçları kullanarak onu tedavi edecek.

Çocuklarınızın yaş grubuna uygun olan küçük cerrahi uygulamaları uygun bir tarz ile anlatarak çocuklarınıza öğretecek olan bu eğlenceli oyunu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Baş Doktor Oyunları indir